23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #EUALBANIA

Etiketim: #EUALBANIA

Integrimi në BE i Ballkanit Perëndimor

Në një deklaratë të Parliamentit Europian, thuhet se vendet e Ballkanit Perëndimor - Shqipëria, Bosnja dhe Hercegovina (BiH), Maqedonia e Veriut, Kosova, (*) Mali...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!