21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #fakte

Etiketim: #fakte

8 mite që po shpërndahen mbi luftën Rusi – Ukrainë

Sipas analizës së NewsGuard, pretendimet e pavërteta për gjenocidin dhe autoritetet në Kiev që mbështesin nazizmin janë ndër gënjeshtrat më të zakonshme të përhapura...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!