26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #faturimielektronik

Etiketim: #faturimielektronik

Çfarë po ndodh me fiskalizimin? Ja sa lekë janë mbledhur vetëm...

Që nga 1 Janari 2021, në zbatim të Ligjit 87/2019, reforma e sistemit tatimor "Për faturimin elektronik dhe monitorimin e qarkullimit", ka hyrë zyrtarisht...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!