31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #ford

Etiketim: #ford

Evropa synon të heqë plotësisht nga qarkullimi makinat me benzinë dhe...

Bashkimi Evropian ka njoftuar planet e tij për t'i dhënë fund shitjes së automjeteve që ndotin ambjentin deri në vitin 2035. Ky qëllim ambicioz...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!