24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #Gazprom

Etiketim: #Gazprom

SHBA i kërkon urgjentisht Rusisë që të furnizojë Evropën me gaz...

Prej javësh bëhet fjalë për shkurtimet në furnizimet me gaz natyror dhe kriza e parashikuar që do të mbizotërojë si rrjedhojë, duke ngritur kështu...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!