31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #globalcom

Etiketim: #globalcom

Shqipëria dhe 2 satelitë në hapësirë në 2022

Kohët e fundit Kryeministri Rama ka deklaruar në mediat shqiptare, për bashkëpunim me SpaceX me bazë në Kaliforni, dhe që sateliti Albania 1 do...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!