21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #gratemason

Etiketim: #gratemason

Misteret Masone dhe gratë.

Më 1770, një lajmërim i çuditshëm ishte publikuar në të përjavëshmen angleze të asaj kohe “Newcastle Weekly Chronicle”. Bëhej fjalë për një tavernë,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!