31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #homosapiens

Etiketim: #homosapiens

Truri i njeriut u dyfishua në fuqi, shumë papritur, 200,000 vjet...

Duket se ka pasur një ndryshim të thellë në aftësitë njohëse midis Homo Sapiensit të hershëm dhe paraardhësit tonë të menjëhershëm, Homo Erectus. Sigurisht,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!