19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #ilustrime

Etiketim: #ilustrime

Librat e matematikës zemërojnë Kinën prej imazheve “të shëmtuara, seksualisht sugjestive,...

Kina ka urdhëruar një rishikim mbarëkombëtar të teksteve shkollore pasi ilustrimet e konsideruara të shëmtuara, sugjestive seksuale dhe fshehtas pro-amerikane shkaktuan bujë publike. Lajmi ka...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!