33.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #incident

Etiketim: #incident

The Guardian: Kosova vonon planin për veriun e paqëndrueshëm ndërsa tensionet...

Protestuesit vendosën postblloqe dhe pati të shtëna pasi Prishtina solli rregulla të reja për targat Qeveria e Kosovës ka shtyrë një urdhër të ri të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!