33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #integrimi

Etiketim: #integrimi

Integrimi i Kosovës në BE: Pikat kryesore të Raportit të Komisionit...

Në Kosovë, zgjedhjet e parakohshme parlamentare në shkurt 2021 rezultuan në formimin e një qeverie të re që gëzon një shumicë të qartë parlamentare....

Integrimi në BE i Ballkanit Perëndimor

Në një deklaratë të Parliamentit Europian, thuhet se vendet e Ballkanit Perëndimor - Shqipëria, Bosnja dhe Hercegovina (BiH), Maqedonia e Veriut, Kosova, (*) Mali...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!