33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #intestin

Etiketim: #intestin

Si të vrisni bakteret që shkaktojnë urth dhe fryrje

Helicobacter pylori është një lloj bakteri që sulmon traktin tretës dhe mukozën e stomakut. Simptomat kryesore të këtij infeksioni janë të vjellat, fryrjet, gulçimi,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!