27.5 C
Tirana, AL
Wednesday, June 19, 2024
Kreu Etiketimet #islande

Etiketim: #islande

Arratisja e salmonit të kultivuar në Islandë mund të sjellë pasoja...

Mijëra salmon të kultivuar u arratisën kohët e fundit nga një fermë peshku islandeze, duke shkaktuar shqetësime për ndikimin e tyre në mjedis dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!