33.5 C
Tirana, AL
Friday, July 12, 2024
Kreu Etiketimet #javaepunes

Etiketim: #javaepunes

Java e punës 4-ditore po bëhet realitet

Njerëzit e kanë marrë të mirëqenë zgjedhjen ndërmjet punës në distancë dhe asaj hibride dhe dëshirën për t'u bërë një nomad digjital, duke punuar...

Emiratet e Bashkuara Arabe miratojnë orarin javor me 4.5 ditë pune

Emiratet e Bashkuara Arabe thanë të martën se java e tyre zyrtare e punës do të shkojë në katër ditë e gjysmë nga e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!