33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #johnson

Etiketim: #johnson

Johnson & Johnson përballet me akuza për shkaktimin e kancerit prej...

Johnson & Johnson (J&J) do të ndalojë prodhimin dhe shitjen e pudrës së foshnjave me bazë talk në të gjithë botën nga viti i ardhshëm. Njoftimi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!