33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #kampione

Etiketim: #kampione

Dedikimi i Dom Gjergj Meta për fitoren e Luisa Gega

Nga Dom Gjergj Meta, shkëputur nga profili i tij në Facebook: Luizë, moj Luizë! Ty t'lumtë moj cucë! Vazhdo vrapo e fito! Shqipërinë do ta bëje...

Talentet e xhudos. Medalja e dytë e artë për Kosovën në...

Ekipi Kosovës sërish kryeson tabelat e Lojërave Olimpike “Tokio2020”. Duket që bashkëatdhetarët tanë janë kampionë të pamposhtur në sportin e xhudos dhe nuk ndalen....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!