21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #lepen

Etiketim: #lepen

Emmanuel Macron mposht Marine Le Pen dhe fiton mandatin e dytë...

Rezultati ishte një lehtësim për aleatët në Evropë dhe Uashingtonin, të kujdesshëm ndaj një sfiduesi të ekstremit të djathtë, i cili ishte armiqësor ndaj...

Franca voton për vizionet e ndryshme të Macron dhe Le Pen

Votuesit francezë po shkojnë drejt qendrave të votimit për herë të dytë në dy javë për të përfunduar zgjedhjet presidenciale në të cilat centristi...

Macron ngec, Le Pen ecën përpara, ndërsa votuesit francezë shkojnë në...

Qendrat e votimit u hapën të dielën në mëngjes në Francë në një garë të ngushtë midis Emmanuel Macron dhe udhëheqëses nacionaliste Marine Le...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!