26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #litium

Etiketim: #litium

Kërkesa e lartë për litium sepse industria fokusohet tek makinat elektrike

Tregu i litiumit pritet të katërfishohet në madhësi deri në vitin 2030, në rreth 1.8 milion tonë dhe 130 miliardë dollarë, sipas Statista. Kjo...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!