21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #lituani

Etiketim: #lituani

Kriza humanitare për çështjet e migrimit mes kufirit të BE dhe...

Një krizë humanitare po rritet në lidhje me emigrantët që kanë hyrë në Poloni, Lituani dhe Letoni. Udhëheqësit në Poloni po punojnë për të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!