23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #lockdown

Etiketim: #lockdown

Austria i jep fund kufizimeve të bllokimit për personat e vaksinuar

Austria i dha fund kufizimeve të izolimit dhe mbylljes së përkohshme për personat e vaksinuar në pjesën më të madhe të vendit të dielën,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!