34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #luleshtrydhe

Etiketim: #luleshtrydhe

FDA po heton luleshtrydhet organike si shkak në shpërthimin e hepatitit...

Administrata e Ushqimit dhe Barnave po heton shpërthimet e hepatitit A në lidhje me disa marka luleshtrydhesh organike. FDA deklaroi se 17 raste janë identifikuar...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!