23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #meteor

Etiketim: #meteor

Video mahnitëse e një meteori. Nuk e keni parë ndonjëherë kaq...

Imazhe mahnitëse të një meteori që ndriçon qiellin e natës mbi Southhampton, Angli, janë kapur nga kamera. Objekti i ndritshëm u pa rreth orës...

Për të mos u humbur sot, shiu meteor

Një nga shfaqjet më të bukura të natyrës, janë dhe meteorët. Shiu meteor i Perseideve i këtij viti është në lëvizje të plotë -...

Meteori mrekullon Norvegjinë duke ndriçuar qiellin e natës

Norvegjezët janë mahnitur të dielën nga një meteor që ndriçoi qiellin e natës në jug-lindje të vendit. Banorët që dëshmuan dukurinë u zgjuan me...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!