23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #ministriaearsimit

Etiketim: #ministriaearsimit

Një muaj nga fillimi i vitit shkollor, 35 fëmijët e Priskës...

Prej thuajse 1 muaji, 35 fëmijë të Priskës së Vogël, Bashkia Tiranë, nuk shkojnë në shkollë. Shkolla e fshatit të tyre u mbyll në...

Fëmijët e Priskës së Vogël denoncojnë pamundësinë për të shkuar në...

Zona Zero në televizionin Top News ka transmetuar në lidhje direkte problematikën e lidhur me fëmijët e mbetur pa shkollë në Priskë të Vogël...

Ministria e Arsimit njofton rifillimin e mësimit me orë të plota

Prej dy ditësh disa prindër janë organizuar me një peticion ku kërkojnë mësimin me orë të plota në shkollat në vend. (Lexo: Tiranë -...

Aplikimi për regjistrimin e nxënësve në gjimnaz kryhet në portalin e-albania

Ministria e Arsimit ka njoftuar në publikimet e saj nëpërmjet faqes së Facebook-ut të ministres Kushi, për mënyrën e re të aplikimit për regjistrimin...

Shpërthen profesori Artan Fuga për testin e maturantëve. Quan autorët idiotë.

Profesori i gazetarisë dhe komunikimit, z. Artan Fuga, ka reaguar ashpër në një status në Facebook, lidhur me protestën e maturantëve për testin e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!