19.5 C
Tirana, AL
Sunday, June 13, 2021
Kreu Etiketimet #ministriaearsimit

Etiketim: #ministriaearsimit

Shpërthen profesori Artan Fuga për testin e maturantëve. Quan autorët idiotë.

Profesori i gazetarisë dhe komunikimit, z. Artan Fuga, ka reaguar ashpër në një status në Facebook, lidhur me protestën e maturantëve për testin e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!