19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #monitor

Etiketim: #monitor

Revista Monitor: Lufta Rusi-Ukrainë, 4 frontet ku goditet ekonomia shqiptare

Ekonomia e Shqipërisë do të pësojë goditje direkte dhe të tërthorta nga sulmet e Rusisë në Ukrainë. Çmimet e karburanteve dhe miellit pritet të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!