30.5 C
Tirana, AL
Thursday, September 21, 2023
Kreu Etiketimet #nenetereza

Etiketim: #nenetereza

Thënie nga Nënë Tereza që frymëzojnë dashuri, besim dhe shpresë

"Unë jam një laps i vogël në dorën e një Zoti që shkruan, i cili po i dërgon një letër dashurie botës," shkroi një herë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!