26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #orkester

Etiketim: #orkester

Kompozitori Klodian Qafoku me një krijim për dhimbjen

Kompozitori shqiptar Klodian Qafoku vjen tek publiku me një kompozim të ri. Kësaj here ai vjen me një baladë për trio, violin, piano dhe violonçel...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!