19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #paikologji

Etiketim: #paikologji

Studimi: Përdorimi i marihuanës lidhet me rrezikun më të lartë të...

"Përdorimi i kanabisit nuk është aq beninj dhe i sigurt sa mund të mendojnë disa," tha autori i studimit Nicholas Vozoris, asistent profesor dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!