21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #pangea

Etiketim: #pangea

Ja se si do të duket bota në vitin 250002018

250 milionë vjet nga tani Për ne njerëzit, forma dhe vendndodhja e oqeaneve dhe kontinenteve duket fikse. Por kjo është vetëm sepse jeta jonë është...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!