25.3 C
Tirana, AL
Tuesday, June 25, 2024
Kreu Etiketimet #papagjonpali

Etiketim: #papagjonpali

Papa Gjon Pali II dhe priftërinjtë pedofilë bëhen çështja kryesore politike...

Lufta? Inflacioni? Korrupsioni? Jo, subjekti i madh që dominon politikën e Polonisë përpara zgjedhjeve parlamentare të kësaj vjeshte është trashëgimia e Gjon Palit II. Megjithëse...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!