21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #proces

Etiketim: #proces

Donald Trump padit Teknologjitë

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është duke ngritur një proces gjyqësor kundër Facebook, Twitter dhe Google. Nga kampi i tij i golfit në Bedminster, New...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!