21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #psikoza

Etiketim: #psikoza

Kanabisi dhe Psikoza: Kërkimet vazhdojnë për lidhjen e tyre

E kemi prekur si temë më parë në artikullin e Korrik të 2021, Studimi: Skizofrenia e lidhur me përdorimin e mariuhanës, (kliko mbi artikull...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!