21.5 C
Tirana, AL
Tuesday, September 28, 2021
Kreu Etiketimet Reagimet per dhunen

Etiketim: reagimet per dhunen

Reagimet e drejtuesve të shteteve të ndryshme të botës për dhunën...

UASHINGTON: Udhëheqësit botërorë të enjten (7 janar) shprehën tronditje ndaj protestuesve të dhunshëm që kapërcyen Kongresin e SHBA dhe përpjekjet për të përmbysur rezultatet...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!