19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #redaksiaeuropiane

Etiketim: #redaksiaeuropiane

Shqipëria merr pjesë në konsorciumin për ngritjen e “Redaksia Europiane”

Një konsorcium prej 16 agjencish lajmesh po themelon Redaksia Europiane, një hapësirë për korrespondentët për të punuar dhe trajnuar së bashku në Bruksel me...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!