31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #robertaliaj

Etiketim: #robertaliaj

Kush e ka ngritur më bukur murin, Robert Aliaj apo Pink...

Koncepti i ngritjes së murit rishfaqet dhe nga poligloti shqiptar. Në 3 Qershor, në një kronikë të Ora News, prezantohet një krijim i ri...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!