24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #Sahara

Etiketim: #Sahara

Pluhuri i Saharasë kthen qiejt e Evropës ngjyrë portokalli

Vendpushimet e skive që duken si shkretëtira, qiejt me ngjyrë të theksuar portokalli dhe cilësia e ajrit pesë herë më e keqe se kushtet...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!