24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #sex

Etiketim: #sex

A i ka larguar Covid-i beqarët nga seksi?

Tetëdhjetë për qind e meshkujve amerikanë thonë se seksi është më pak i rëndësishëm për ta tani sesa ishte përpara pandemisë. Çfarë po ndodh? Sindroma...

Sondazhi “Seksi gjatë pushimeve” dhe përgjigjet e ballkanasve

Sipas një sondazhi të kryer kohët e fundit në rajonin e Ballkanit, kërkohej të kuptohej ndjenja që njerëzit kanë ndaj seksit gjatë udhëtimit. Kjo...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!