23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #shpopullimi

Etiketim: #shpopullimi

Norma e ulët e fertilitetit në Shqipëri dhe problemet e shpopullimit

Në vitin 1925, shkalla e pjellorisë në Shqipëri ishte 4.6 lindje për grua (shkalla e pjellorisë së një vendi është sasia e fëmijëve që...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!