19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #sonilameco

Etiketim: #sonilameco

Sonila Meço mbi shqiptarët dhe Afganistanin

Gazetarja Sonila Meço ka bërë një reagim mbi situatën në Afganistan të cilin e ka publikuar në faqet e saj në rrjetet sociale. Ajo...

Sonila Meço: Fajtorët janë kudo.

Neuroshkenca ka arritur në shpjegime të detajuara të ndikimit që fjalë, metafora e togfjalësha kanë në trurin tonë. Në cilat pjesë të trurit, cilat...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!