23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #statista

Etiketim: #statista

Norma e ulët e fertilitetit në Shqipëri dhe problemet e shpopullimit

Në vitin 1925, shkalla e pjellorisë në Shqipëri ishte 4.6 lindje për grua (shkalla e pjellorisë së një vendi është sasia e fëmijëve që...

Biznes: Si po formojnë tregun kompanitë “fintech”?

A e dini se kur kryeni transaksione të thjeshta siç është të blini me kartë krediti, apo transferoni para, keni marrë pjesë në përvojën...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!