21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #StephenKotkin

Etiketim: #StephenKotkin

Cilat sanksione do ta dëmtonin më shumë Putinin dhe kush i...

Në një intervistë, Stephen Kotkin, një profesor i historisë ruse, shpjegon se si Perëndimi mund të mbajë parimet e tij në një mënyrë praktike. Stephen...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!