6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #syleukshini

Etiketim: #syleukshini

Dr. Sylë Ukshini: Fotot e Ibrahim Rugovës dhe Fehmi Aganit

Dr. Sylë Ukshini  Ibrahim Rugova dhe Fehmi Agani, dy nga intelektualët më me zë Kosovë prej kohësh, ashtu si shumica e intelektualëve tjerë shqiptarë nga...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!