29.5 C
Tirana, AL
Sunday, July 21, 2024
Kreu Etiketimet #tefefon

Etiketim: #tefefon

Një udhëzues për t’i dhënë fëmijës tuaj telefonin e parë

Arritja kryesore për adoleshentët dikur ishte marrja e patentës së shoferit, duke i hapur atyre derën drejt një bote të re lirie dhe rreziku....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!