6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #telegram

Etiketim: #telegram

Faktet kryesore rreth Telegramit

Platforma alternative e mediave sociale Telegram ka shërbyer si një mjet i rëndësishëm për gazetarët dhe civilët në zonat e konfliktit. Sidoqoftë, platforma nuk...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!