19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #temperatura

Etiketim: #temperatura

Vala e të nxehtit në Evropë: Ndalohen ngjarjet në natyrë në...

Ngjarjet publike në natyrë janë ndaluar në një zonë të Francës, pasi vala e të nxehtit që ka thyer rekord ka përfshirë Evropën. Koncertet dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!