6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #termeti

Etiketim: #termeti

Tërmet 6.3 në Afganistan

Një tërmet 6.3 i shkallës Rihter goditi Afganistanin ditën e djeshme. Zyrtarët thonë se më shumë se 2,000 njerëz kanë humbur jetën dhe rreth...

Pamje nga tërmeti në Izmir.

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.6 në detin Egje ka goditur paraditen e sotme qytetin e Izmirit. Raportohen dhjetra pallate të shkatërruara. Disa pamje...

Je punonjës social apo psikolog? Ja si mund të ndihmosh situatën...

Altin Hazizaj ka bërë sot thirrjen për çdo punonjës social apo psikolog që dëshiron tu vijë në ndihmë të mbijetuarve nga tërmeti shkatërrues i...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!