9.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #tokio

Etiketim: #tokio

Protesta e sportisteve gjermane ndaj seksualizimit në Lojërat Olimpike të Tokios

Ekipi gjimnastikor i grave gjermane ndryshoi gjërat gjatë Olimpiadës në Tokio 2020 me veshjet e tyre, një veprim që vjen me një përpjekje për...

Çelen Lojërat Olimpike 2020 në Tokio: Kosova nis garat me medalje...

Pas një vit përpjekjesh, shtyrje kontratash, dhe një sërë sistemimesh për masat ndaj Covid-19 më në fund rihapen Lojrat Olimpike Tokio 2020. Shqipëria përfaqësohet nga...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!