6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #tokio2020

Etiketim: #tokio2020

Protesta e sportisteve gjermane ndaj seksualizimit në Lojërat Olimpike të Tokios

Ekipi gjimnastikor i grave gjermane ndryshoi gjërat gjatë Olimpiadës në Tokio 2020 me veshjet e tyre, një veprim që vjen me një përpjekje për...

Talentet e xhudos. Medalja e dytë e artë për Kosovën në...

Ekipi Kosovës sërish kryeson tabelat e Lojërave Olimpike “Tokio2020”. Duket që bashkëatdhetarët tanë janë kampionë të pamposhtur në sportin e xhudos dhe nuk ndalen....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!