6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #toyoda

Etiketim: #toyoda

Akio Toyoda, President dhe CEO i Toyota, jep dorëheqjen

Toyota është prodhuesi më i madh i automjeteve në botë dhe po kalon një ndryshim të lidershipit. Toyota, prodhuesi më i madh në botë i...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!