6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #transatlantike

Etiketim: #transatlantike

SHBA dhe Evropa, e ardhmja për ekonomi transatlantike më të mirë

Treguesit kryesorë të kapitalit të ekonomisë transatlantike janë afër ose qëndrojnë në nivele rekord. Presidenti Biden dhe homologët e tij evropianë kanë një mundësi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!