34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #veliaj

Etiketim: #veliaj

Gazetarja Liperi “nxjerr nga shinat” bashkiakun Veliaj.

Gjatë debatit në emisionin "Opinion", Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj,  ka dalë nga shinat e emocioneve dhe  logjikës përballë gazetares Ornela Liperi....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!